پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی


​روحیه بالای جهادی و بسیجی نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان سبب خدمت بیشتر به مردم این منطقه شده است

تاریخ انتشار: 1399/04/03

به گزارش روابط عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان ،فرمانده سپاه جیرفت در مراسم تجلیل فرمانده سپاه ثارالله استان از مدیر کل و معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان به سبب تلاشهای جهادی در یادواره شهدای استان و همت در سیلاب ابتدای امسال در جنوب استان گفت: سپاه بعنوان مجموعه ی حافظ نظام و انقلاب دست مجموعه های خدوم  مردم را به گرمی می فشارد که گرهی از مشکلات مردم باز کنند.
سرهنگ ناصر بهروز افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان با جدیت و روحیه جهادی و بسیجی مهندسان و مجموعه متخصص خود از بدو راه اندازی که زمان کوتاهی است تا کنون توانسته است خدمات ارزشمندی به مردم این منطقه کم برخوردار ارائه کند. وی با بیان اینکه کار مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای بدین لحاظ ارزشمند است که بیشتر با حفظ جان و مال مردم سرو کار دارد، چرا که حضور راهداران این مجموعه در گرمای طاقت فرسای تابستان و سرمای زمستان نشان از تلاش جهادی برای حمل و نقل ایمن مردم در جاده ها دارد.
فرمانده سپاه شهرستان جیرفت با اشاره به مدیریت حمل و نقل محصولات کشاورزی در فصل برداشت محصولات گفت: حمل و نقل به موقع، تامین کامیون و نظارتهای حمل و نقلی که همه آن خدمت به قشر  کشاورزان زحمت کش این منطقه است قابل تقدیر و تشکر است.
سرهنگ بهروز با اشاره به بروز چندین مرحله سیلاب در ابتدای امسال در جنوب کرمان و خسارت به مردم و زیرساختهای حمل و نقلی از نقش تاثیر گذار راهداری در تعمیر و بازسازی راههای خسارت دیده تقدیر کرد و گفت: سپاه هم با توجه به حساسیت موضوع دستگاههای سنگین خود را به مناطق روستایی اعزام و در کنار نیروهای راهداری توانست گوشه از مشکلات ترددی مردم در مناطق سیل زده را رفع نماید.

index22.jfif


وی داشتن روحیه جهادی و بسیجی در هر دستگاهی را سبب پیشبرد بهتر کارها و خدمت به مردم دانست و افزود: سپاه به جهت داشتن روحیه جهادی و خدمت گذای در نیروهای راهداری در کنار این مجموعه  قرار گرفته است و برای خدمت به مردم از تمامی ظرفیتهای بسیج به مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کمک خواهد کرد.
در این مراسم مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان با تقدیر از همکاری و در اختیار گذاشتن دستگاههای سنگین راهداری توسط سپاه ثارالله استان برای بازگشایی راههای روستایی در مناطق سیل زده رودبار جنوب تقدیر کرد و گفت:مجموعه این اداره کل با تمام وجود و افتخار در کنار مجموعه سپاه در هر حوزه ای آماده خدمت گذاری به مردم است.
در این مراسم مهندس محمودی معاون حمل و نقل اداره کل و فرمانده پایگاه‌ مقاومت بسیج مسلم بن عقیل(ع) اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گزارشی از فعالیتهای این پایگاه ارائه کرد.
در پایان این مراسم از مهندس مسعود جمیلی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان و مهندس محمودی معاون حمل و نقل  این اداره کل بجهت همت، تلاش و همکاری در برگزاری یادواره شهدای استان و خدمت جهادی راهداری در سیلابهای ابتدای امسال با اهدای لوحی توسط فرمانده سپاه جیرفت از طرف سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تجلیل شد.مشخصات:
نظرات: *