پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی


ریزش تونل «اسفند» جیرفت شایعه است

تاریخ انتشار: 1398/10/20

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای جنوب کرمان، اکبر سلیمانی اظهار داشت: در پی صدور اطلاعیه ورود سامانه بارشی به حوزه جنوب استان کرمان گشت‌های راهداری و دستگاه‌های راهداری در محورها مستقر هستند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان جیرفت از شایعه ریزش تونل اسفند در محور جیرفت جبالبارز یاد کرد و ادامه داد: با توجه به ریزش برف و کندی تردد از ورودی تونل از سمت دهبکری و حرکت کند خودروها متاسفانه شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر ریزش تونل و زیر آواررفتن خودروها در فضای مجازی مطرح شده که قویا تکذیب می‌شود.

وی با بیان اینکه اینگونه شایعات متاسفانه سبب نگرانی مردم می‌شود، ابراز داشت: نیروهای گشت راهداری در محور جبالبارز به همراه ماشین‌آلات کمکی در راهدارخانه محمدآباد مستقر هستند تا در صورت نیاز وارد جاده شوند.

سلیمانی با اشاره به اینکه تردد هم‌اکنون در تونل در حال جریان است، خاطرنشان کرد: مردم درخواست داریم به شایعات منتشرشده در فضای مجازی توجه نکنند و خبرهای موثق را از حوزه رسانه‌های رسمی و روابط‌عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان دریافت کنند.

وی عنوان داشت: تلفن ۱۴۱مرکز مدیریت راه‌ها برای اطلاع از وضعیت جوی راه‌ها به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی مردم است.مشخصات:
نظرات: *