پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای جنوب استان کرمان خبر داد:


ناوگان حمل و نقل در جنوب کرمان چهار هزار نفر زائر اربعین را جابه جا کرد

تاریخ انتشار: 1398/07/29

ناوگان حمل و نقل در جنوب کرمان چهار هزار نفر زائر اربعین را جابه جا کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان  گفت: ناوگان حمل و نقل جنوب کرمان در قالب ۱۲۲ سفر، چهار هزار و ۸۴۰ نفر از زائران اربعین حسینی (ع) سال جاری این منطقه را به پایانه‌های مرزی کشور اعزام کرد.

مسعود جمیلی کرمانی شنبه شب در نشست خبری گفت: هم اکنون ۱۰ تیم نظارتی بر ناوگان حمل و نقل زائران اربعین نظارت می‌کند.

وی افزود: تمهیدات لازم برای بازگشت زائران از طریق ناوگان اعزامی در نظر گرفته شده تا زائرانی که از جنوب استان کرمان و با استفاده از ناوگان حمل و نقل جاده ای اعزام شده‌اند به شهرهای خود برگشت داده شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان اظهار داشت: تمام توان ناوگان حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان تا فردا ۲۹ مهرماه برای برگشت زوار مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: مسافرانی که در استان کرمان تمایل به سفر دارند تا جایی که امکان دارد سفر خود را مدیریت یا از سایر وسایل حمل و نقلی استفاده کنند تا طرح بازگشت زائران به اتمام برسد.

جمیلی کرمانی از زائرانی که در حال برگشت به مرزها هستند هم خواست با توجه به حجم ورودی زائر از مرز عراق ضمن داشتن صبر و حوصله، با عوامل حمل و نقل همکاری لازم را داشته باشند تا زمینه حمل و نقل مناسب و بی خطری برای همه زائران فراهم شود.

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان مستقل از مرکز استان شهرستان های جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، منوجان، قلعه‌گنج، فاریاب و رودبار جنوب را تحت پوشش دارد.مشخصات:
نظرات: *