پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی


۸۹ تابلوی غیرمجاز از حاشیه راه‌های جنوب کرمان حذف شد

تاریخ انتشار: 1398/07/27

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای جنوب کرمان، رئیس اداره حقوقی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان ۸۹ تابلوی غیرمجاز از حاشیه راه‌های هفت شهرستان جنوبی این استان حذف شد.

به گزارش دریافتی روز پنجشنبه ایرنا، رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان گفت: با توجه به مشخص کردن وظیفه قانونی برای برخورد با متخلفان و متصرفان حریم راه‌ها در قانون اساسی، این اداره کل با جدیت و مساعدت دستگاه قضایی طبق قانون با متخلفان برخورد می‌کند.

IMG-20190227-WA0014.jpg


آرش شهدادنژاد افزود: در چندماه گذشته با توجه به گزارش‌های دریافتی و رعایت نکردن قانون در زمینه نصب تابلوهای غیرمجاز توسط اشخاص حقیقی و دستگاهای دولتی، ۸۹ عدد تابلو در ابعاد مختلف با دستور قضایی جمع آوری شد.
وی با اشاره به اینکه هرگونه دیوار نویسی در حاشیه راه‌ها ممنوع و منوط به کسب مجوز از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است، بیان کرد: هر نوشته تبلیغاتی در حاشیه راه‌ها بدون کسب مجوز از این اداره کل انجام شود خلاف قانون و ضمن جریمه نقدی، با هزینه خود فرد متخلف بایستی حذف شود.
رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان گفت: بیشترین تابلوهای جمع آوری شده از محور جیرفت - دلفارد - ساردوئیه به تعداد ۵۲ عدد بوده است.
شهدادنژاد نصب صندوق‌های خیرات و جمع‌آوری کمکها برای مساجد در حاشیه راهها و تقاطع‌ها را خطر آفرین دانست و گفت: با هرگونه اقدامی که امنیت مردم، رانندگان و مسافران را به خطر بیندازد برخورد خواهد شد.
وی از مردم خواست موارد کوه نویسی، دیوار نویسی و نصب تابلو و احداث بناهای غیرمجاز در حاشیه راه‌های جنوب کرمان را به شماره ۱۴۱ مرکز  مدیریت راه‌ها اطلاع دهند.

اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان مستقل از مرکز استان، هفت شهرستان را تحت پوشش دارد.مشخصات:
نظرات: *